Dwudziestolatek.pl

#Finanse #Przyszłość #Emerytura

Finansowy lifestyle w życiu codziennym

Archiwum z miesiąca: Czerwiec 2014

Wyzwanie AdSense: Jak stworzyć zarabiającą stronę internetową?

Wspominałem o tym projekcie już jakiś czas temu, że chcę go uruchomić. Myślę, że to bardzo dobry czas, aby wystartować. Kilka lat temu zarabiałem na AdSense całkiem sporo. Niemniej jednak zmiany w algorytmie Google spowodowały, że wiele stron internetowych „poleciało w otchłań” i przestały zarabiać. Czas powrócić do starych czasów i stworzyć taki serwis, który nie będzie MFA i będzie zasilał mój portfel 24/7.

Tym samym otwieram cykl „Wyzwanie AdSense”. Będzie to zbiór artykułów poświęconych typowo tej jednej witrynie, która jest właśnie tworzona. Całość będzie objęta monitoringiem pozycji, więc będę na bieżąco śledził pozycje fraz w wyszukiwarce Google.

Sprawdź, o co chodzi w wyzwaniu AdSense…

Raport Leona: Kwiecień i maj 2014

Obiecałem, że wkrótce pojawi się podsumowanie dwóch miesięcy i słowa dotrzymuję. W dzisiejszym raporcie zapoznasz się z raportem z dwóch miesięcy (kwietnia i maja). Spowodowane jest to głównie tym, że pogubiłem się nieco w kwietniu, a potem nie miałem już możliwości czasowych, aby „ogarnąć” ten problem od nowa. Stąd też data publikacji raportu jest taka a nie inna.

Ogólnie mówiąc, moje miesięczne koszta zmalały znacząco. Można powiedzieć, że jest trend spadkowy, który w dalszym ciągu się utrzymuje. Przypomnę tylko, że od pierwszego marca sukcesywnie spisuję i publikuję na blogu informacje o kosztach poniesionych przez moją osobę. Mieszkam z rodzicami, więc kosztu wynajmu mieszkania/pokoju nie ponoszę. Mam o tyle dobrze, że nie muszę się martwić, gdzie spędzić kolejną letnią noc 🙂
Sprawdź, jakie koszty poniosłem w kwietniu i maju