Dwudziestolatek.pl

#Finanse #Przyszłość #Emerytura

Finansowy lifestyle w życiu codziennym

Archiwum z miesiąca: Wrzesień 2014 (strona 1 z 2)

Comperia Bonus 2 – Lokata 5% w Meritum Banku + premia 60 zł i 5x iPhone 6 do wygrania

Informowałem Was ostatnio na Facebooku, że pojawi się kolejna świetna oferta wśród lokat dostępnych na rynku. Delikatne spóźnienie zaliczone, ale słowa dotrzymałem. Mam więc przyjemność przedstawić lokatę na 5% z premią 60 zł. Jeśli masz wolne środki w wysokości od 1.000 zł do 10.000 zł i chcesz zarobić od 66,75 zł do 127,50 zł netto to czytaj dalej ten artykuł. Postanowiłem opublikować tę ofertę, ponieważ podobnie jak w przypadku Lokaty Happy organizowanej przez Idea Bank, skorzystałem z okazji. Miałem wolnych trochę środków i postanowiłem, że je przeznaczę na wyżej wymienioną lokatę 5% w Meritum Banku.

Sprawdź najlepszą lokatę na 5% z gwarantowaną premią 60 zł!

Zarabianie na blogu: wybór tematyki bloga

W poniedziałek wysłałem e-mail z pytaniem do wszystkich osób, które są zapisane na mój newsletter. Jeśli należysz do tego grona to doskonale wiesz, że miałem spory dylemat. Zapytałem się Ciebie, jaki temat na blogu mam poruszyć jako pierwszy. Do wyboru miałeś „zarabianie na blogu” lub „recenzje programów partnerskich popartymi wypłatami”.

Otrzymałem sporo wiadomości, które jednoznacznie rozwiały moje wątpliwości dotyczące wyboru. I tak oto mam przyjemność zapoczątkować kolejny cykl, czyli… Zarabianie na blogu – jak robić to z głową? Będzie to seria wpisów, które mają pokazać Tobie, że każdy może zarabiać na własnym blogu. Nie przesadzam – KAŻDY.

CYKL: Zarabianie na blogu – jak robić to z głową podzielony zostanie na 7 artykułów, których celem będzie jak największe wdrożenie Ciebie w świat blogerski. Pokażę Ci między innymi, jak założyć blog, jak na nim zarabiać i przeprowadzać kampanie.

  1. Zarabianie na blogu: Wybór tematyki bloga (to ten artykuł, który właśnie czytasz 🙂 )
  2. Zarabianie na blogu: Instalacja WordPressa krok-po-kroku na własnym hostingu (i dlaczego nie warto używać darmowych rozwiązań)
  3. Zarabianie na blogu: Rozmieszczenie reklam na blogu i wtyczki, które trzeba mieć (najważniejszy artykuł z całej serii)
  4. Zarabianie na blogu: Pozycjonowanie bloga internetowego bez ponoszenia kosztów (rozszerzenie wpisu o marketingu na blogu)
  5. Zarabianie na blogu: Komunikacja z czytelnikami – nie każdy docenia bezpośredni kontakt
  6. Zarabianie na blogu: Jak przeprowadzić poprawnie pierwszą kampanię reklamową na blogu?
  7. Zarabianie na blogu: Dlaczego warto budować własną listę e-mailingową?

 

To tyle „suchych” faktów, zapraszam do lektury prawdziwej i wartościowej wiedzy.

Dowiedz się, jak wybrać tematykę bloga!

Skuteczne sposoby na organizację pracy przez Internet

Część moich czytelników to osoby, które mają już do czynienia w mniejszym lub większym stopniu z pracą w domu przez Internet. To świetna okazja, aby pokazać im, w jaki sposób mogą jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę przed komputerem. Przez ostatnie lata zebrałem sporo doświadczeń na tym polu – testowałem dziesiątki rozwiązań technologicznych, które miały mi pomóc w organizacji pracy. Osobiście pracuję na systemie Windows 7, ale część aplikacji jest dostępna na wiele platform (w tym także przez przeglądarkę).

Postanowiłem zrobić dla Ciebie spis narzędzi, które skutecznie usprawniają pracę i sprawiają, że zawsze mam co robić. Zdaję sobie także sprawę z tego, że część rozwiązań może Ci nie przypaść do gustu. Są to tylko i wyłącznie programy, które przetestowałem i sobie chwalę każdego dnia.

Poznaj programy, które mogą Ci pomóc w organizacji pracy!

Lokata Happy na 5% z premią 50 zł – bez zobowiązań, po prostu

W Internecie aż się zrobiło gorąco od oferty, którą przygotował Idea Bank dla swoich klientów. Mowa o lokacie Happy, która proponuje oprocentowanie wynoszące aż 5%, a do tego gwarantowana premia w wysokości 50 zł. Jeśli masz tysiąc złotych, które się „kurzy” to proponuję Ci założyć lokatę happy – do zgarnięcia jest maksymalnie 151,25 złotych.

Lokata Happy trwa 3 miesiące i jest przeznaczona głównie dla nowych klientów, którzy nie mieli jeszcze styczności z tym bankiem. Ja do takich należę, więc również się skusiłem na promocję z premią.

Załóż lokatę i zgarnij GWARANTOWANĄ premię 50 zł

Blogerzy często o tym zapominają… + lista blogów commentluv

Założyć własny blog internetowy może każdy w mgnieniu oka. Co jednak, gdy chcemy go skutecznie wypromować? Istnieje kilka skutecznych metod, aby to uczynić. Są to głównie:

oraz… Pisanie wartościowych komentarzy pod wpisami na innych blogach, które mogą przyciągnąć ruch na Twój blog. Dzisiaj skupię się na nich i pokażę Ci potencjał, jaki drzemie w tym sposobie. Generalnie ja go wykorzystuję już od dłuższego czasu i mogę się pochwalić ciekawymi wnioskami.

Poznaj tajemnicę wielu blogerów i wykorzystaj potencjał commentluv!

Poprzednie posts