Dwudziestolatek.pl

#Finanse #Przyszłość #Emerytura

Finansowy lifestyle w życiu codziennym

Comperia Bonus 2 – Lokata 5% w Meritum Banku + premia 60 zł i 5x iPhone 6 do wygrania

Informowałem Was ostatnio na Facebooku, że pojawi się kolejna świetna oferta wśród lokat dostępnych na rynku. Delikatne spóźnienie zaliczone, ale słowa dotrzymałem. Mam więc przyjemność przedstawić lokatę na 5% z premią 60 zł. Jeśli masz wolne środki w wysokości od 1.000 zł do 10.000 zł i chcesz zarobić od 66,75 zł do 127,50 zł netto to czytaj dalej ten artykuł. Postanowiłem opublikować tę ofertę, ponieważ podobnie jak w przypadku Lokaty Happy organizowanej przez Idea Bank, skorzystałem z okazji. Miałem wolnych trochę środków i postanowiłem, że je przeznaczę na wyżej wymienioną lokatę 5% w Meritum Banku.

Comperia Bonus 2 – 5% na lokacie z bonusem 60 zł

Jest to obecnie najlepsza lokata dostępna na rynku. Posiada znacznie lepsze parametry niżeli Lokata Happy. Z lokaty może skorzystać każdy, kto jeszcze nie jest klientem Meritum Banku. Ja do takich nie należę, więc skorzystałem z oferty 😉 Lokatę założysz korzystając z tego odnośnika. Dodatkowym bonusem jest fakt, że wśród wszystkich klientów zostaną zostanie rozlosowanych łącznie aż 5 telefonów marki iPhone 6. Jeśli jesteś fanem marki „z jabłuszkiem” to musisz koniecznie z niej skorzystać.

Informacje o lokacie

Jak już wspominałem, lokata jest dostępna tylko i wyłącznie dla nowych klientów. Jeśli ktoś w przeszłości posiadał konto w Meritum Banku to nie skorzysta z okazji. Krótkoterminowość to także zaleta tej lokaty – trwa ona jedynie 2 miesiące (dla porównania Lokata Happy trwała aż 3 miesiące).

 1. Lokata nr 1 wg analityków Comperia.pl
 2. Lokatę możesz założyć w 15 minut bez wychodzenia z domu
 3. Za założenie lokaty otrzymasz 60 zł + odsetki (łącznie od 66,75 zł do 127,50 zł)
 4. Lokata trwa 2 miesiące
 5. Na lokatę możesz wpłacić od 1.000 zł do 10.000 zł
 6. Do wygrania 5x iPhone 6

Nie ma co ukrywać, że banki wręcz „biją” się o klienta i proponują nowym klientem coraz to różniejsze oferty. W tym przypadku wypadło na lokatę 5% z gwarantowaną premią 60 zł.

Oprocentowanie lokaty wynosi aż 5% i jest to obecnie najlepsza okazja do pomnożenia swojego majątku (nawet jeśli wynosi on mniej niż 10.000 zł). Oprócz odsetek z lokaty, bank wypłaci wszystkim klientom, którzy wezmą udział w promocji aż 60 złotych (55 zł gwarantowanego bonusu za założenie lokaty, dodatkowe 5 złotych otrzymamy za zainstalowanie aplikacji mobilnej banku i wykonamy nią przelew).

Założenie lokaty w Meritum Banku wiąże się z tym, że musimy otworzyć bezpłatne konto osobiste w MB. To właśnie tam znajdziemy po dwóch miesiącach bonus wraz z kapitałem lokaty i jej odsetkami (czyli łącznie maksymalnie 127,50 zł (zysk po opodatkowaniu).

Proste Konto Osobiste w Meritum Banku jest pozbawione jakichkolwiek opłat:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • karta za darmo
 • rachunek osobisty wraz z prowadzeniem za 0 zł
 • krajowe przelewy internetowe za darmo

 

>>> „Lokatę na START” z bonusem 55+5 zł założysz tutaj. <<<

Haczyki i wymogi lokaty:

 • Lokata kierowana jest tylko i wyłącznie dla nowych klientów Meritum Banku
 • Każdy może założyć tylko jedną lokatę
 • Jedna lokata może być założona na jeden adres e-mail.
 • Promocja traktowana jest jako limitowana – bank może ją zakończyć w każdej chwili. Im szybciej założysz lokatę tym lepiej.
 • Jeśli zerwiesz lokatę przed dwoma miesiącami to stracisz odsetki
 • Promocja ma to do siebie, że oddajesz firmie Comperia swoje dane osobowe. Pamiętaj, że zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz zawsze cofnąć.
 • Aby zawalczyć i jeden z iPhone’ów 6 należy założyć dodatkową „Lokatę Na Czas” – bank poinformuje o tym między 17 listopada a 17 grudnia 2014 r. Osoby, które jako pierwsze założą lokatę i utrzymają ją przez minimum 1 miesiąc otrzymają iPhone 6 😉 Zwycięzca otrzyma informację o wygranej do 31.12.2014.

Pytania i odpowiedzi

P: Czy muszę założyć konto osobiste w Meritum Banku?
O: Tak, musisz. Jest to niezbędne po to, aby otrzymać premię oraz odsetki. To właśnie na ten rachunek wpłyną Twoje bonusy

P: Czy rzeczywiście założenie konta osobistego jest darmowe?
O: Regulamin promocji jest jednoznaczny – tak.

P: Gwarantowany zysk wynosi 55 zł, co z 5 zł?
O: Dodatkowe 5 zł otrzymasz w momencie, gdy zainstalujesz aplikację mobilną banku i wykonasz nią przelew na jakikolwiek rachunek (może być Twój w innym banku). Łączna premia wynikająca z akcji Comperia Bonus 2 wyniesie dokładnie 60 zł.

P: Jak długo muszę trzymać kwotę na lokacie?
O: Minimum 1.000 zł musisz trzymać do 3 grudnia 2014 r. Po tym czasie Comperia (jako partner Meritum Banku) wypłaci Tobie premię 55+5 zł.

P: Czy muszę wypełniać jakieś formularze, aby otrzymać premię?
O: Podobnie jak w przypadku akcji promocyjnej z BGŻ Optima, będzie trzeba wykonać procedurę. Comperia maksymalnie do 10 grudnia wyśle e-mail, które spełniły warunki promocji „Comperia Bonus 2”. Od tej chwili będziesz mieć 5 dni roboczych, aby uzupełnić swoje dane. Będziesz mógł to zrobić wyłącznie po 10 grudnia. Wypłata bonusu (55+5 zł) nastąpi do 24.12.2014.

P: Ile mogę zarobić na lokacie 5% w Meritum Banku?
O: Twój maksymalny zysk (już po oprocentowaniu) wynosi od 66,75 zł (przy wpłacie 1.000 zł) do 127,50 zł (przy wpłacie 10.000 zł).

P: Czy sam skorzystasz z tej lokaty?
O: Posiadam około 5.000 zł wolnych środków, więc tak – skorzystam. Uda mi się „wycisnąć” z lokaty około 93,75 zł. Uważam, że warto – w końcu to około 47 zł miesięcznie. Lokata trwa tylko 2 miesiące, więc jest to dobra oferta.

Ważne odnośniki:

Pamiętaj, że taka okazja może się szybko nie powtórzyć. W myśl zasady – dają to trzeba brać.

Dwudziestolatek się sprzedał!

Pragnę zaznaczyć, że nie jest to wpis reklamowy (sponsorowany). Zakładając blog dwudziestolatek.pl liczyłem się z tym, że będę swoim czytelnikom polecał różnego rodzaju produkty (niekoniecznie finansowe), które rzeczywiście są korzystne. Tak jest w przypadku akcji Comperia Bonus 2, gdzie jest fajna lokata dająca możliwość zarobienia przy efektywnym oprocentowaniu od 7,65% do 40,05%. Przy polecaniu produktów finansowych korzystam z programu partnerskiego Comperia.pl. Ty także możesz się w nim zarejestrować i zacząć zarabiać. Oferta z w/w lokatą jest na tyle dobra, że zasługuje na osobny wpis na blogu.

Zdaję sobie sprawę z tego, że część z Was założy lokatę korzystając z tego wpisu. Nie ukrywam tego, że w takim przypadku zarobię pieniądze. Jest to afiliacja, czyli polecanie produktów innym osobom w zamian za wynagrodzenie. Za każdą lokatę założoną z mojego polecenia, Comperia.pl wypłaci mi kilkadziesiąt złotych prowizji od każdej założonej lokaty.

Uważam, że pisząc to jestem fair wobec Ciebie i jeśli rzeczywiście będziesz chciał założyć lokatę to zrobisz to z mojego polecenia. Ty zgarniesz premię oraz odsetki (w końcu to ciekawa promocja), ja otrzymam wynagrodzenie a bank zyska nowego klienta. W takiej sytuacji wygrywają wszyscy (Ty, bank oraz ja).

Dodatkowo zaznaczam, że nikogo nie nakłaniam do zakładania tej lokaty. Każdy powinien zatroszczyć się o swoje finanse osobiste i podejmować decyzje racjonalnie.

Co sądzisz o tej lokacie? Czy skorzystasz z oferty?

important-98442_150Zapraszam Ciebie do polubienia mojego fanpage (likebox znajdziesz w menu po prawej strony). Jeśli spodobał Ci się mój artykuł, kliknij przycisk lubię to – dostarcza mi to ogromnej motywacji do dalszego regularnego pisania bloga Dwudziestolatek.pl 🙂 Możesz się także odwdzięczyć i zapisać na mój newsletter – dzięki temu dostaniesz zawsze informacje o nowych publikacjach z mojej strony.

Komentarze do artykułu

 1. Myślę, że wiele osób z tego skorzysta. Niemniej jednak kurcze.. mrozić 1000zł aby za 4 miesiące otrzymać 50zł? Nie lubię takich rozwiązań. Niemniej jednak dla osób, które szukają bankowych promocji to istny rarytas.
  I Panie Leonie, za dużo miejsca Pan poświęca na tłumaczenie się z tego, że otrzyma pan pieniądze z poleceń. Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani finansami jesteśmy na tyle wyedukowani, że mamy tego świadomość.
  Osobiście nie lubię współpracować z osobami, które wchodzą na mój blog tylko by korzystać i nie dawać nic w zamian. Kliknąć like? za dużo. Udostępnić? za dużo. Skomentować? za dużo. Dać mi zarobić? taaa, to już za dużo!
  Powodzenia!

  PS. mój blog jest na identycznym szablonie. Pan go sam tłumaczył, czy jest gdzieś dostępne spolszczenie? 🙂

  • Leon

   24 września 2014 o 18:44

   Cześć Szymon,

   Przejdźmy na „per Ty” – nie lubię jak ktoś do mnie mówi na Pan 🙂 Leon jestem.

   Lokata jest na 2 miesiące, a nie na cztery. Czyli można zarabiać aż lub tylko złotówkę dziennie (61,75 zł premii za 2 miesiące). Osobiście myślę, że jest to dobra oferta.

   Chciałbym mieć po prostu świadomość tego, aby być fair wobec czytelników i samego siebie. Poza tym, blog to poniekąd moja praca.

   Staram się użytkownikowi dawać wartość, aby do mnie powrócił w przyszłości. Wydaje mi się, że udaje mi się ten efekt osiągać (statystyki nie kłamią 🙂 ). Jak już wspominałem, chcę aby blog był swoistym centrum wiedzy o pracy, zarabianiu i poniekąd o niezależności finansowej. W tych dziedzinach treści muszą być rzeczywiście pisane dla czytelnika.

   PS. Wszelkie poprawki wprowadzałem osobiście – zależało mi, aby blog był idealny dla mnie i czytelnika (tłumaczenie wykonałem sam). Ale wydaje mi się, że tłumaczenie ogólnodostępne znajdziesz w sieci.

   Leon.

   • Dodam poprawkę, bo może faktycznie źle się wyraziłem. 4 miesiące to czas po jakim otrzymam premię i odsetki. 2 miesiące to czas po jakim otrzymam mój 1000zł. No chyba, że źle zrozumiałem 🙂

   • Leon

    24 września 2014 o 19:11

    Hej Szymon,

    Lokata trwa 2 miesiące. Premię otrzymasz do 24.12.2014 😉

    Leon.

 2. Czyli, aby skorzystać z tej oferty muszę założyć nowe konto bankowe ? jeśli tak to czy po uzyskaniu „bonusu” mogę od razu takie konto zamknąć ?

  • Leon

   24 września 2014 o 19:24

   Cześć Karolina,

   Decydując się na lokatę, automatycznie zakładasz konto bankowe (Proste Konto Osobiste), które jest darmowe. Po uzyskaniu premii jak najbardziej możesz zamknąć konto od ręki.

   Leon.

 3. A jak wyglądają formalności wyłączenia konta ? Fajna promocja, szkoda że tak mało iPhonów jest do rozdania 😉

 4. Ja czekam na kolejną 😉 Ciekawe czy będzie coś jeszcze ciekawszego. Ale fakt faktem, coraz bardziej podnoszą bonusy.

 5. Ciekawa propozycja nie powiem teoretycznie około 6% zwrotu przy wpłacie tysiąca złotych w 2 miesiące. Ale ja osobiście fanem lokat nie jestem. Leon myślałeś kiedyś może o tym żeby zacząć grać na giełdzie?

  • Leon

   25 września 2014 o 10:48

   Hej Kurylko,

   Zwrot jest całkiem wysoki i warto się lokatą zainteresować. Pieniądze dosłownie leżą na ulicy i trzeba się po nie schylić.

   Jasne – każdy ma prawo do lokowania swoich oszczędności w różnych miejscach 😉

   Co do giełdy to grałem kiedyś na rynku forex. Ze 100 zł udało mi się zrobić kilka tysięcy złotych, ale przestałem, bo za bardzo mnie to wciągnęło 😉

   Leon.

 6. Z firmą comperia mam złe wspomnienia, ale ogólnie promocja bardzo ciekawa.. jak z tym iPhonem 6?

  • Leon

   25 września 2014 o 10:51

   Hej Patryk,

   A co się dokładnie stało, że źle podchodzisz do tej firmy? Możesz opowiedzieć swoją historię?

   Co do iPhone 6 to wśród osób, które założą lokatę na 5%, a następnie jako pierwsze założą kolejną, o której dostaną informację na e-mail, zgarniają iPhone 6 😉

 7. Leon

  25 września 2014 o 11:42

  Moi drodzy, popełniłem gafę przy obliczeniach i nie wziąłem pod uwagę premii 5 zł 😉 Wszelkie kwoty poprawione. Można realnie zarobić od 66,75 zł (przy wpłacie 1.000 zł) do 127,50 (przy wpłacie 10.000 zł).

  Przepraszam za zamieszanie 😉

  Leon.

 8. Fajna oferta i cieszę się, że mogę akurat z niej skorzystać.
  A jeszcze niedawno martwiłem się, że przejdzie mi koło nosa 50 zł premii w Idea ;))
  Mam nadzieję, że rzeczywiście nie będzie żadnego problemu z zamknięciem konta po zakończeniu lokaty.
  Pozdrawiam i dzięki wielkie za informację o promocji

  • Leon

   26 września 2014 o 12:45

   Hej Janek,

   Oferta jest bardzo ciekawa i pozwala zarobić fajne pieniądze. Dla kogoś 127,50 zł to niewiele, ale z drugiej strony, niektórzy muszą pracować 10-12h, aby tyle zarobić.

   Regulamin jest jasny – nie powinno być z tym najmniejszego problemu.

   Leon.

 9. hej, mam pytanie, czy jak juz mam te konto w Meritum Banku to lokata powinna mi sie otworzyc automatycznie? czy mam sabą ją otworzyć, tylko nie wiem ktorą wybrać, bo tam jest kilka do wyboru…

  • Leon

   29 września 2014 o 11:43

   Hej Patrycja,

   Otrzymałem oficjalną odpowiedź w Twojej sprawie od Comperii.

   Aby skorzystać z promocji i otrzymać 60 zł należy:

   W dniach 24 września do 31 października wejść na stronę promocji

   Na stronie promocji należy się zarejestrować podając imię i nazwisko, nr telefonu oraz maila i następnie złożyć wniosek o konto osobiste
   Jak zawsze należy wyrazić zgody marketingowe

   Na maila otrzymamy link aktywacyjny, pod którym będziemy mogli założyć Lokatę na 5% w Meritum Bank (przycisk Wnioskuj o lokatę).
   Uwaga: wniosek powinien być wypełniony w ciągu jednej sesji, czyli maksymalnie ok. 13 minut

   Otwarcie konta należy potwierdzić przelewem inicjującym. Może on być wykonany na symboliczną 1 zł.
   Wniosek weryfikowany jest przez bank, po sprawdzeniu zgodności danych, konto staje się w pełni aktywowane i możemy przystąpić do założenia Lokaty Start za pomocą systemu bankowości internetowej na kwotę od 1000 zł do 10 000 zł

   Uwaga: Do dnia 3 grudnia 2014 roku należy utrzymać saldo w Meritum Bank w wysokości min. 1 000 zł (na koncie osobistym, koncie oszczędnościowym lub Lokacie Start)

   O przyznaniu premii, serwis Comperia poinformuje nas do 10 grudnia 2014 r. przesyłając wiadomość email.
   Uwaga: wiadomość często trafia do spamu, dlatego warto śledzić stronę Jak Oszczędzić.pl, gdzie poinformuję was o wysyłaniu wiadomości przez Comperię.

   W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania wiadomości należy zalogować się w panelu (https://comperiabonus.pl) i uzupełnić dane osobowe. To jest najbardziej krytyczny moment, gdyż mamy zaledwie 5 dni roboczych na wykonanie tej czynności.

   Dodatkowe 5 zł otrzymamy po wykonaniu przelewu przez aplikację mobilną Meritum Banku.
   Premia zostanie wypłacona na rachunek osobisty do 24 grudnia 2014 r

 10. Witam,

  Leon piszesz świetnie i merytorycznie, nie tłumacz się w żaden sposób, że się sprzedałeś, każdy w jakiś sposób musi mieć co włożyć do garnka, więc jeśli tak dobrze i szczegółowo opisujesz cały proces jestem w stanie wynagrodzić Ci Twoją ciężką pracę i założyć lokatę przez polecenie, taka powinna być świadomość internautów, adblocka również nie mam i wiem co zrobię. Pozdrawiam, Michał 🙂

  • Leon

   29 września 2014 o 11:43

   Hej Michał,

   Dziękuję Ci za miłe słowa 😉 Generalnie lokata jest bardzo dobrym produktem finansowym (akurat ta), ponieważ daje realnie zarobić. SKoro „dają”, to warto „brać” 😉

   Wszystkiego dobrego,

   Leon.

  • Michał poruszyłeś ważną kwestię o której i ja zapomniałem – to taki komentarz edukacyjny.

   Przyzwyczajeni do blokowania każdej reklamy w internecie zapominamy o ich idei – zarabianie. Jeśli widzisz w internecie wartościowe treści na stronie X, to wyłącz blokowanie reklam na tej jednej stronie (zwykle są nieinwazyjne, nie przeszkadzają, są gdzieś z boku i nawet nie odwracają uwagi od treści). Jest to zawsze sposób „nagrody”. Chciałbym też napisać, że warto się zawsze zaangażować w to, że ktoś nam dał wiedzę. Takie opcje jak „lubie to”, „udostępnij” warto kliknąć. Nic to nie kosztuje, a autor dostaje sygnał, że warto. Gdyż blog to nie gazeta – jeśli my nic nie damy z siebie autor nie otrzyma gaży za wpis.

   Z pozdrowieniami!

 11. Nie jest to aż tak wspaniała oferta by zakładać tam konto…

 12. Witam,

  Chciałbym się tutaj zgodzić z wypowiedzią @szymona, że mrożąc swój kapitał na 4 miesiące za 50 złotych to nie jest żadna inwestycja. No chyba że uda się nam wygrać nagrodę rzeczową. Problem jest tylko taki, że nagród tych jest 5 a chętnych na lokatę będzie sporo bo kwota 1.000 złotych nie jest jakaś ogromna.

  Osobiście wychodzę z założenia, że banki to dobra instytucja do ‚brania’ pieniędzy ale nie inwestowania w nie. Można mieć ‚dobry dług’, który pracuje ale inwestowanie dla 5% w skali 4 miesięcy to słaby wynik i można mieć zdecydowanie więcej w innych programach.

  Nie mniej jednak wpis ciekawy i rzetelnie przedstawiający ofertę.

  • Leon

   6 października 2014 o 11:08

   Cześć Pan Inwestor,

   50 zł to niewiele, ale gdy otrzymujesz premię 55+5 zł to już oferta staje się bardzo ciekawa (moim zdaniem).

   Nikomu nie narzucam zakładania lokat, staram się tylko sumiennie i rzetelnie podejść do tematu. Wydaje mi się, że mi się w tym przypadku udało 🙂

   Dziękuję za komentarz,
   Leon.

 13. Oferta korzystna, a i takim nowym iPhonem też bym nie pogardził 😉 gratisy tego typu to coraz częstsze dodatki w ofertach bankowych.

 14. Całkiem fajna była ta oferta, sama korzystałam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Dodatkowo gwarantuję zero spamu.

*

Przeczytaj inne:
Wyzwanie AdSense: Jak pozycjonować stronę Made For AdSense?

Ten wpis o pozycjonowaniu miał się już pojawić w ramach Wyzwania AdSense jakiś czas temu. Niemniej jednak, zawsze było coś innego do przekazania. Tak jak obiecałem w ostatnim artykule, dzisiejszy będzie dotyczył tego, jak pozycjonować stronę MFA. Przyznam się szczerze, że jeszcze efektów finansowych i seo z wyzwania nie ma,...

Zamknij