Dwudziestolatek.pl

#Finanse #Przyszłość #Emerytura

Finansowy lifestyle w życiu codziennym

Archiwum dla kategorii: Blog (strona 1 z 2)

Raport Leona: Październik 2014

10 dni spóźnienia, ale ważne, że jest. Mowa o podsumowaniu poprzedniego miesiąca, czyli października. Ciekawych newsów związanych z samym blogowaniem oraz dążeniem do celu nie mam. W październiku działo się tak niewiele na łamach bloga głównie z powodów związanych z otwieraniem mojego nowego projektu internetowego. Każdego dnia po 3-4 godziny pracowałem nad nim, aby wreszcie pod koniec października go wypuścić w świat. Dodatkową zagwozdką dla mnie była przeprowadzka – wyprowadziłem się z naszego kraju i próbuję się ustatkować w nowym miejscu. Miałem sporo problemów związanych ze zdobyciem dostępu do Internetu, ale na szczęście wszystko się udało. Nie chcę się wiązać póki co z dostawcami na stałe, więc wybór padł na Internet mobilny (prepaid). Fajna sprawa, polecam. Do obsługi klientów, SEO i własnych projektów nadaje się idealnie. Inna sprawa to to, że postanowiłem podzielić się z Tobą adresem mojej strony MFA.

Sprawdź mój raport finansowy z października

Lokata Happy na 5% z premią 50 zł – bez zobowiązań, po prostu

W Internecie aż się zrobiło gorąco od oferty, którą przygotował Idea Bank dla swoich klientów. Mowa o lokacie Happy, która proponuje oprocentowanie wynoszące aż 5%, a do tego gwarantowana premia w wysokości 50 zł. Jeśli masz tysiąc złotych, które się „kurzy” to proponuję Ci założyć lokatę happy – do zgarnięcia jest maksymalnie 151,25 złotych.

Lokata Happy trwa 3 miesiące i jest przeznaczona głównie dla nowych klientów, którzy nie mieli jeszcze styczności z tym bankiem. Ja do takich należę, więc również się skusiłem na promocję z premią.

Załóż lokatę i zgarnij GWARANTOWANĄ premię 50 zł

Blogerzy często o tym zapominają… + lista blogów commentluv

Założyć własny blog internetowy może każdy w mgnieniu oka. Co jednak, gdy chcemy go skutecznie wypromować? Istnieje kilka skutecznych metod, aby to uczynić. Są to głównie:

oraz… Pisanie wartościowych komentarzy pod wpisami na innych blogach, które mogą przyciągnąć ruch na Twój blog. Dzisiaj skupię się na nich i pokażę Ci potencjał, jaki drzemie w tym sposobie. Generalnie ja go wykorzystuję już od dłuższego czasu i mogę się pochwalić ciekawymi wnioskami.

Poznaj tajemnicę wielu blogerów i wykorzystaj potencjał commentluv!

Marketing bloga dla początkujących według Leona

Zdaję sobie sprawę z tego, że wśród czytelników mojego bloga jest wiele osób, które posiadają własne strony internetowe i chciałyby na nich zarabiać pieniądze. Nie każdy ma smykałkę do wypromowania swojej witryny, stąd też w dzisiejszym artykule chciałbym pokazać Tobie, w jaki sposób przeprowadzić proces pozycjonowania/marketingu bloga internetowego.

W tym miejscu chciałbym jeszcze powiedzieć, że to nie jest artykuł o pozycjonowaniu strony MFA z Wyzwania AdSense. Na ten temat pojawi się osobny artykuł w nieco innej formie. Publikacja, którą znajdziesz poniżej miała pierwotnie pojawić się na zaprzyjaźnionym blogu, ale postanowiłem go przeredagować i opublikować na Dwudziestolatku 🙂

Sprawdź, jak przeprowadzić marketing na blogu?

Najciekawsze blogi finansowe w Internecie – mój zbiór

Finansami interesuję się od dłuższego czasu, ale nigdy nie miałem okazji zebrać listy ciekawych miejsc w Internecie, które każdego dnia czytam od deski do deski. Postanowiłem więc, że podzielę się z Tobą listą najciekawszych moim zdaniem blogów w Internecie, które oscylują tematycznie na pograniczu zarabiania, finansów osobistych oraz oszczędzania.

Lista nie jest zbytnio uporządkowana – podaję adresy oraz krótkie informacje na temat autora/bloga „jak leci”. Mam nadzieję, że mi to wybaczysz. Postanowiłem nie dzielić listy blogów na kategorie, gdyż nie ma ich aż tak dużo.

Sprawdź, które blogi finansowe uwielbiam czytać!

Poprzednie posts