Dwudziestolatek.pl

#Finanse #Przyszłość #Emerytura

Finansowy lifestyle w życiu codziennym

Archiwum dla kategorii: Inwestowanie pieniędzy

Comperia Bonus 2 – Lokata 5% w Meritum Banku + premia 60 zł i 5x iPhone 6 do wygrania

Informowałem Was ostatnio na Facebooku, że pojawi się kolejna świetna oferta wśród lokat dostępnych na rynku. Delikatne spóźnienie zaliczone, ale słowa dotrzymałem. Mam więc przyjemność przedstawić lokatę na 5% z premią 60 zł. Jeśli masz wolne środki w wysokości od 1.000 zł do 10.000 zł i chcesz zarobić od 66,75 zł do 127,50 zł netto to czytaj dalej ten artykuł. Postanowiłem opublikować tę ofertę, ponieważ podobnie jak w przypadku Lokaty Happy organizowanej przez Idea Bank, skorzystałem z okazji. Miałem wolnych trochę środków i postanowiłem, że je przeznaczę na wyżej wymienioną lokatę 5% w Meritum Banku.

Sprawdź najlepszą lokatę na 5% z gwarantowaną premią 60 zł!

Mój plan na osiągnięcie niezależności finansowej w 24 lata

Z tematyką niezależności finansowej spotkałem się już kilka lat temu, kiedy to jeszcze nie miałem codziennej styczności z SEO. Było to w okresie, gdy uczęszczałem do liceum ogólnokształcącego. Kiedyś sobie powiedziałem, że będę chciał osiągnąć niezależność finansową w wieku maksymalnie 45 lat i będę dążył do tego stanu.

Ten artykuł pochodzi z cyklu „Być wolnym w wieku 45 lat”, który sukcesywnie realizuję od pewnego czasu. Pokazuję czytelnikom, że chcieć to móc. Pozostało mi maksymalnie 24 lata do osiągnięcia mojego celu na przyszłość.

  1. Bogactwo vs. niezależność finansowa
  2. X sposobów na emeryturę w wieku 45 lat
  3. Mój plan na osiągnięcie niezależności finansowej w 24 lata
  4. Jak spędzić przyjemnie wolny czas na emeryturze? X moich metod.

Zdaję sobie sprawę z tego, że z każdym dniem staję się starszy i czas ucieka… Chciałbym zadbać o swoją przyszłość jak najszybciej po to, aby życie na stare lata stało się piękniejsze. Jak już doskonale wiesz, niezależność finansową, czyli taki stan, w którym nie będę musiał już pracować, aby osiągać dochód, chcę osiągnąć maksymalnie mając lat 45. Wierzę mocno, że jest to realny cel, do którego warto dążyć.

Sprawdź, jaki mam sposób na niezależność finansową w 24 lata

Bogactwo vs. niezależność finansowa

Emerytura to dosyć ciekawy temat, o którym można pisać i pisać. Ja jednak postaram się rozbić ten temat na pięć artykułów, które będą napisane w ramach cyklu „Być wolnym w wieku 45 lat„. Nie ukrywam, że jest to mój główny cel, aby mając 45 lat na karku przejść na emeryturę i żyć z tego, co do tej pory udało mi się osiągnąć pod względem finansowym. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie będzie to łatwe tym bardziej dlatego, że zostały mi tylko 24 lata do osiągnięcia celu.. Niby to dużo czasu, ale prawda jest taka, że zanim się obejrzę to ten okres minie bezpowrotnie 😉

Pisząc ten post dopiero zdałem sobie sprawę z tego, że życie jest takie krótkie.. Dopiero co kończyłem gimnazjum, liceum… Matura – to było wspaniałe przeżycie. Trzeba wziąć sprawę w swoje ręce, ponieważ nie chciałbym pracować do wieku emerytalnego. Kto wie, jak się nie postaram to mnie to nie ominie. Warto spróbować, bo chociaż tyle mogę zrobić. Moje życie jest zależne od moich decyzji. Niech to więc będą przemyślane decyzje pełne pozytywnych i konkretnych argumentów pozwalających mi osiągnąć niezależność finansową jak najszybciej się to da.

Przeczytaj, co mam do powiedzenia o niezależności finansowej.