Dwudziestolatek.pl

#Finanse #Przyszłość #Emerytura

Finansowy lifestyle w życiu codziennym

Archiwum dla kategorii: Wywiady

Zrezygnował z dobrze płatnej pracy i ruszył z przyjaciółmi na… Filipiny

Ostatni wywiad na moim blogu z Agnieszką Wyrzykowską pokazał mi, że wywiady są cool i warto publikować je na blogu Dwudziestolatek.pl. Postanowiłem więc, że w miarę regularnie (o ile nic mi planów nie pokrzyżuje) będę kontaktował się z blogerami i tworzył z nimi świetne wywiady. Przedstawiam Ci wywiad z autorem bloga BreakDaCycle.com, który kilka lat temu spakował swoje walizki i wyruszył w poszukiwaniu ciszy i spokoju. Dziś jest kochającym ojcem i mężem pięknej kobiety, którą poznał w nowym miejscu zamieszkania, czyli na Filipinach. Zapraszam Cię serdecznie do lektury, którą przygotowałem wspólnie z Michałem specjalnie dla Ciebie.

Sprawdź, dlaczego Michał zrezygnował z pracy w Polsce!

Poznaję swoje podwórko, czyli krótki wywiad z Agnieszką Wyrzykowską

Jakiś czas temu postanowiłem sobie, że będę chciał poszerzać swoje znajomości z innymi blogerami. Chcę to zrobić przede wszystkim po to, aby bliżej się z nimi zapoznać i być może rozpocząć jakąś wspólną akcję na łamach bloga. Jak zapowiadałem, tak też robię. Debiutem będzie wywiad z osobą, która zajmuje się słowami. Tworzy przepiękne z nich zdania i na tym zarabia.

Jak widać, można połączyć przyjemne z pożytecznym i robić to wszystko z czterech kątów swojego miejsca zamieszkania. Pierwszym gościem, którego zaprosiłem do krótkiego wywiadu jest Agnieszka Wyrzykowska – autorka między innymi bloga biznesoweinfo.pl. Agnieszka jest copywriterem, przelewa więc myśli na słowa 🙂

Postanowiłem poznać zdanie Agnieszki na temat pracy w domu i finansów.

Sprawdź, o co zapytałem Agnieszkę