Dwudziestolatek.pl

#Finanse #Przyszłość #Emerytura

Finansowy lifestyle w życiu codziennym

Archiwum dla kategorii: Wyzwanie AdSense

Jak dobrze wiesz, przeprowadzam eksperyment z AdSense. Chcę pokazać, że da się zarabiać w programie partnerskim Google AdSense bez wychodzenia z domu. Nie oznacza to jednak tego, że się nie napracuję. Poniżej znajdziesz spis wszystkich publikacji z cyklu „Wyzwanie AdSense”, który przygotowałem specjalnie dla Ciebie.

Wyzwanie AdSense: [BONUS] Strona Made For AdSense, która zarabiała +2.000 zł / miesiąc!

Obiecałem Ci, że kiedyś się z Tobą podzielę informacjami na temat strony internetowej, która zarabiała dobre pieniądze każdego miesiąca. Mowa oczywiście o stronie, którą stworzyłem typowo pod AdSense. Był to mini portal internetowy na temat zarabiania przez Internet, pracy w domu i generalnie sposobów na pracę przez Internet. Opisywałem także kilka pojęć (np. o dochodzie pasywnym).

Serwis miał zarabiać i zarabiał całkiem przyzwoite pieniądze. Zapraszam Cię do lektury ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy:

  • chcesz dowiedzieć się, jak zarobiłem 8.886,57 zł na stronie Made For Adsense w 7 miesięcy
  • chcesz poznać adres strony Made For Adsense
  • chcesz poznać sposób rozmieszczenia reklam, gdzie CTR > 15%
  • chcesz sprawdzić, w jakiej tematyce stworzyłem MFA
  • chcesz się dowiedzieć, ile pieniędzy wydałem na jej promocję w Internecie (czyli na pozycjonowanie MFA)

Aby nie być gołosłownym, przedstawiam realny wycinek zarobków dla omawianego serwisu z mojego konta Google Adsense:

Zarobki w Google AdSense z 7 miesięcy

Zarobki w Google AdSense z 7 miesięcy

I w tym miejscu Cię zaskoczę, bo wiedzę dostarczę Ci w nietypowy sposób i to ZA DARMO. Poznaj stronę, która zarabiała +2.000 złotych miesięcznie!

Wyzwanie AdSense: Jak pozycjonować stronę Made For AdSense?

Ten wpis o pozycjonowaniu miał się już pojawić w ramach Wyzwania AdSense jakiś czas temu. Niemniej jednak, zawsze było coś innego do przekazania. Tak jak obiecałem w ostatnim artykule, dzisiejszy będzie dotyczył tego, jak pozycjonować stronę MFA. Przyznam się szczerze, że jeszcze efektów finansowych i seo z wyzwania nie ma, ale wkrótce się to zmieni. Przede wszystkim pragnę zaznaczyć już na samym początku, że jest to tylko i wyłącznie mój sposób, z którego chętnie korzystam, ale jednocześnie się tylko do niego nie ograniczam.

Taki schemat działał w kilkunastu przypadkach, ale także zdarzały się przypadki, gdzie trzeba było użyć jeszcze innych metod pozycjonowania stron internetowych. Mowa cały czas o metodach bliskich „White Hat”, czyli poniekąd zgodnych z wytycznymi Google. Jeśli myślisz, że wystarczy uruchomić System Wymiany Linków i zaczekać kilka tygodni to jesteś w błędzie. Takie metody nie interesują mnie, ponieważ założenie jest takie, że serwis MFA ma zarabiać przez dłuższy czas i być w miarę odporny na niezależne czynniki.

Poprzednie wpisy z serii Wyzwanie AdSense:

  1. Wyzwanie AdSense: Jak stworzyć zarabiającą stronę internetową?
  2. Wyzwanie AdSense: Tworzenie strony MFA krok po kroku

Jeśli masz problem z wypozycjonowaniem swojego serwisu made for adsense, to zapraszam do dalszej lektury…

Sprawdź, jak skutecznie pozycjonować stronę Made For AdSense

Wyzwanie AdSense: Tworzenie strony MFA krok po kroku

Jest mi bardzo miło, że ostatni wpis o Wyzwaniu AdSense bardzo się spodobał moim czytelnikom. Wiele osób napisało do mnie wiadomość e-mail z pytaniem, jak stworzyć taką stronę krok po kroku? Jak dobrze wiesz, mam już rozpisany prawie cały cykl wpisów z tego wyzwania, a kolejnym (drugim) jest właśnie ten, poruszający to zagadnienie.

Należy pamiętać, że strony internetowe non stop się zmieniają. Kiedyś strony MFA (made for adsense) oznaczały nic innego jak 5 podstron + strona główna, a na nich maksymalna ilość jednostek reklamowych. Teraz wygląda to znacznie inaczej. Chcę Tobie pokazać, że MFA = jakość. Prawdziwy serwis made for adsense powinien charakteryzować się bardzo dobrym contentem oraz nienaganną szatą graficzną. Pamiętaj, że reklamy zawsze będziesz mógł dopasować pod kątem wyglądu i rozmieszczenia. Nie zawsze od razu da się stworzyć taki układ reklam, że będzie on najbardziej dla Ciebie opłacalny.

Sprawdź, jaki mam schemat podczas tworzenia stron MFA

Wyzwanie AdSense: Jak stworzyć zarabiającą stronę internetową?

Wspominałem o tym projekcie już jakiś czas temu, że chcę go uruchomić. Myślę, że to bardzo dobry czas, aby wystartować. Kilka lat temu zarabiałem na AdSense całkiem sporo. Niemniej jednak zmiany w algorytmie Google spowodowały, że wiele stron internetowych „poleciało w otchłań” i przestały zarabiać. Czas powrócić do starych czasów i stworzyć taki serwis, który nie będzie MFA i będzie zasilał mój portfel 24/7.

Tym samym otwieram cykl „Wyzwanie AdSense”. Będzie to zbiór artykułów poświęconych typowo tej jednej witrynie, która jest właśnie tworzona. Całość będzie objęta monitoringiem pozycji, więc będę na bieżąco śledził pozycje fraz w wyszukiwarce Google.

Sprawdź, o co chodzi w wyzwaniu AdSense…