Wypadałoby się bliżej przedstawić, zatem… Jestem Leon a to jest mój blog. Postarałem się, aby wyglądał on przejrzyście i był tak skonstruowany, abyś się w nim nie zgubił. Jest to drugi już mój blog internetowy – pierwszak jest w dalszym ciągu widoczny w Internecie, ale został odstawiony na drugi plan (nie piszę tam z kilku przyczyn).

Nazwa bloga i jego idea

Wierz mi lub nie, ale rok temu stuknęła mi dwójka z przodu i postanowiłem, że czas najwyższy „się ogarnąć” w życiu. Nigdy nie byłem rozrzutny jeśli chodzi o finanse i ilość posiadanych rzeczy, ale zawsze chciałem być inny. Inny w pozytywnym znaczeniu 🙂 Zdaję sobie sprawę z tego, że nasz kraj nie jest studnią bez dna i prędzej czy później będzie problem z wypłacaniem emerytur, a jeśli nawet tak nie będzie to Polska zadłuży się na tyle, że trzeba będzie tylko stąd uciekać. Nie chciałbym się pewnego dnia obudzić z ręką w nocniku i stwierdzić, że nie mam za co żyć.  Czas na zmiany… Dwudziestolatek.pl to takie moje małe miejsce w Internecie, gdzie chcę mieć wszystko pod kontrolą. Dzielenie się swoimi pomysłami na finanse osobiste to coś, co chcę w najbliższym czasie osiągnąć.

SEO / Front-end Developer / PHP / WordPress

Nie wiesz co oznaczają powyższe sformułowania? Nie przejmuj się, ja kiedyś też byłem laikiem w tych sprawach! Zacząłem swoją przygodę z Internetem jakieś 7  lat temu i od tamtej pory sukcesywnie uczę się nowych rzeczy. Od ponad roku jestem Specjalistą SEO, który spełnia się w tym co robi. Kręci mnie to. Ta rywalizacja w wynikach wyszukiwania, możliwość doszlifowania technik pozycjonowania i marketingowych to jest to co lubię. Szeroko pojętym SEO zajmuję się od trzech lat – wcześniej „po godzinach”, a obecnie każdego dnia. Jestem przykładem na to, że bez płatnych kursów jesteś w stanie osiągnąć wiele.

Wiedza, którą przyswoiłem pochodziła tylko i wyłącznie z własnych testów i ogólnych treści w Internecie, która jest dostępna dla każdego całkowicie za darmo.

Mój finansowy świat

Finansami na poważnie zacząłem się interesować w 2013 roku, kiedy to rozpocząłem pracę jako specjalista SEO. Wtedy także zapaliła się czerwona lampka, która miała jeden cel – pokazać mi, że życie nie jest taki kolorowe i im szybciej zacznę interesować się przyszłością, tym prędzej będę mógł spać spokojnie i nie musiał martwić się o jutro.

Napisz do mnie!

Lubię poznawać nowych ludzi. Lubię dzielić się swoją wiedzą. Czujesz taką potrzebę, aby do mnie napisać lub po prostu chcesz mnie o coś zapytać – napisz. Staram się odpisywać na każdą wiadomość e-mail, która zagości w mojej skrzynce pocztowej.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci przyjemnej lektury – LEON.