Biuro informacji kredytowej postanowiło kilkanaście godzin temu wprowadzić ciekawą ofertę, która jest skierowana głównie do nowych klientów BIK’u. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zarejestrować się na platformie bik.pl to teraz masz okazje – w dodatku otrzymasz dostęp na 60 dni za darmo. Jest to ciekawa opcja do sprawdzenia swojej zdolności kredytowej bez ponoszenia kosztów raportu. Nie wiem jak Ty, ale ja się skusiłem 🙂

Sam proces założenia bezpłatnego konta w BIK ogranicza się do rejestracji i wybrania Konta Próbnego. Następnie należy potwierdzić naszą tożsamość. Ja wybrałem potwierdzenie poprzez podanie kodu z listu poleconego, który do mnie zostanie wysłany oraz kodu SMS, który otrzymam. Łącznie będę musiał w celach weryfikacyjnych podać te dwa kody. Wszystko w celu potwierdzenia mojej tożsamości. Nie chciałem się „bawić” w skanowanie dowodu osobistego i wysłanie go komukolwiek, ponieważ uważam, że nie jest to do końca bezpieczne zagranie. Lepiej dmuchać na zimne i się wstrzymać z tą formą weryfikacji.

Dlaczego warto przetestować darmowe konto w BIKu?

Postanowiłem skorzystać z platformy, ponieważ jako dosyć młoda osoba zechciałem sprawdzić swoją zdolność kredytową. Jest to tak zwany scoring BIK, który odzwierciedla naszą wiarygodność kredytową. Im więcej punktów otrzymamy, tym większą gwiazdkę dostaniemy. Nie muszę chyba mówić, że im więcej punktów tym lepiej? 🙂

Gwiazdki, punkty – czyli ważne dla nas liczby…

  • od 192 do 279 punktów – 1 gwiazdka
  • od 280 do 367 punktów – 2 gwiazdki
  • od 368 do 455 punktów – 3 gwiazdki
  • od 456 do 543 punktów – 4 gwiazdki
  • od 544 do 631 punktów – 5 gwiazdek

Czego się dowiesz za darmo?

W ramach promocji możemy liczyć przede wszystkim na:

  1. Profil Kredytowy PLUS – historia kredytowa online
  2. BIK Pass – raport z oceną punktową
  3. Alerty BIK

Aby nie było tak kolorowo to powiem Ci, że zostały nałożone specjalne ograniczenia na darmowe konto. Otóż w ramach promocji masz prawo do wygenerowania jednego raportu punktowego BIK oraz jednego profilu kredytowego PLUS. No cóż.. Cieszmy się tym, co nam dają za darmo 🙂 Ja jestem bardzo zadowolony z promocji – miły gest ze strony BIK.

Zarejestrować się na platformie biura informacji kredytowej możesz za pośrednictwem tego linka.

Posiadasz konto w BIK? A może skusisz się na rejestrację w ramach promocji? Koniecznie daj znać w komentarzu poniżej!

important-98442_150Zapraszam Ciebie do polubienia mojego fanpage (likebox znajdziesz w menu po prawej strony). Jeśli spodobał Ci się mój artykuł, kliknij przycisk lubię to – dostarcza mi to ogromnej motywacji do dalszego regularnego pisania bloga Dwudziestolatek.pl 🙂 Możesz się także odwdzięczyć i zapisać na mój newsletter – dzięki temu dostaniesz zawsze informacje o nowych publikacjach z mojej strony.